Ile będzie kosztowała Twoja strona internetowa?

Za pomocą kalkulatora w 5 min oszacuj koszt strony internetowej lub sklepu internetowego.
To zupełnie DARMOWE narzędzie do sprawdzenia ceny.
Podsumowanie wyślij na swój adres email lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

ZACZYNAJMY

0$

Dziękujemy, wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wielkość strony

Wskaż bazowy rozmiar Twojej strony. Będziesz ją mógł/mogła potem swobodnie rozbudowywać.

1strona (One Page)

do 5 podstron

do 15 podstron

do 30 podstron

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Rodzaj strony

Realizowane przez nas strony i sklepy internetowe są responsywne oraz posiadają niezwykle elastyczny i wygodny system zarządzania treścią umożliwiający późniejszą modyfikację i rozbudowę. Kalkulacja, którą za chwilę przeprowadzisz dotyczy wdrożenia strony lub sklepu w oparciu o CMS WordPress i moduł Woocommerce. Realizujemy także wdrożenia sklepów internetowych na innych systemach ecommerce, np. Prestashop.Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Wygląd

Strony internetowe realizowane przez nas są responsywne (dostosowane do urządzeń mobilnych) oraz posiadają niezwykle elastyczny i wygodny system zarządzania treścią tzw. panel CMS umożliwiający późniejszą modyfikację i rozbudowę. Kalkulacja, którą za chwilę przeprowadzisz dotyczy wdrożenia strony lub sklepu w oparciu o CMS WordPress i moduł Woocommerce. Jaka strona internetowa będzie najlepsza dla osoby prywatnej a jaka dla firmy?


zobacz przykład


zobacz przykład


opracowany specjalnie z grafikiem

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Dział z artykułami

Jeżeli wcześniej nie zaznaczyliście "CMS panel" opcja Blog nie będzie tu dostępna. Prowadzenie Bloga na stronie firmowej jest doskonałym sposobem na promowanie swoich produktów oraz usług. Jest to też przydatne narzedzie do informowania klientów o nowościach. Wartościowe treści i zdjęcia zamieszczane na Blogu także mają wpływ na pozycjonowanie strony i co za tym idzie lepszego wyszukania firmy np. w Google. Warto poczytać tutaj.


Aktualności, artykuły, posty

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Dodatkowe Funkcjonalności

Stronę możesz wzbogacić o wiele funkcjonalnych dodatków. Wzbogacając stronę o pewne z pozoru drobne elementy możesz znacząco podnieść konwersję i ilość pozyskiwanych kontaktów. Poniżej podstawowe funkcjonalności, które rekomendujemy wdrożyć na każdej witrynie firmowej.


Certyfikat zabezpieczeń https


Wizytówka firmy w mapach i GPS


Czatuj z klientami przez Messengerem ze strony


Stworzenie 5 treści SEO (2000 znaków) na stronę internetową


Projekt loga (3 propozycje, 5 poprawek)


5 zdjęć z licencją z biblioteki


Nowy format zdjęć


Klient może dodawać posty, zdjęcia do strony


Prezentacja portfolio zdjęć na stronie


Ułatw pierwszy kontakt


Facebook, Instagram itp.


Mapka z lokalizacją firmy na stronie


Statystyki strony

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Wiele języków

Różne wersje językowe Twojej strony


Ilość dodatkowych wersji

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

SEO

Optymalizacja dla wyszukiwarek SEO, to działania mające na celu optymalizację strony pod kątem łatwiejszego jej pozycjonowania w wyszukiwarkach, zwłaszcza w wyszukiwarce Google. Optymalizację można przeprowadzić w sposób podstawowy dodając na każdej stronie/podstronie odpowiednie znaczniki META, które właściciel strony może potem dowolnie modyfikować lub rozszerzony, gdzie analizujemy istotne dla firmy frazy kluczowe zestawiając je z treścią danej podstrony i na tej podstawie sugerujemy korekty i/lub rozbudowę treści.Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Domena i Hosting

Adres strony i miejsce na serwerze

Domena i Hosting to dwa elementy niezbędne do tego aby strona mogła być opublikowana w Internecie. W ramach usługi zajmiemy się rejestracją domeny .pl, .com, .eu, (jeżeli jest dostępna pod wskazaną nazwą) oraz uzyskania miejsca na serwerze na okres 1 roku. Po upływie roku każdą usługę należy odnowić/przedłużyć. Koszt domeny 75zł/rok, a miejsce na serwerze 100zł/rok. Jeżeli natomiast posiadają Państo własną domenę i serwer proszę przejść do kolejnego kroku.


.pl, .com, .eu / rok


2GB miejsca na stronę / rok

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Firmowy E-mail

Jeżeli we wcześniejszym kroku wybrali Państwo serwer+domenę to w ramch tej usługi otrzymają Państwo 1 darmowy adres email w postaci np. kontakt@mojafirma.pl. Opcja widoczna tylko przy wyborze serwera i domeny. Aktywując bezpłatny adres e-mail otrzymujecie 1 GB przestrzeni na firmową pocztę. Możemy też pomóc z założeniem poczty na Państwa serwerze - wtedy proszę o zaznaczenie opcji E-mail (2) lub (3)


1 GB miejsca na pocztę


2 konta pocztowe po 1 GB miejsca na pocztę


3 konta pocztowe po 1 GB miejsca na pocztę


Można dodać Twój prywatny adres email do kontaktu np. gmail, wp.pl itp.

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Ekspresowa realizacja

Skróć czas o połowę
Standardowy czas realizacji to około 20-30 dni (zależy od wielkości projektu). Jeśli masz taką potrzebę, możesz ten czas skrócić o połowę. Zaangażujemy wówczas większe zasoby do pracy nad Twoją stroną.


Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Pakiety wsparcia IT

Jeśli potrzebujesz stałej opieki
Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia np. przy aktualizacji treści na stronie, przygotowywania grafik, rozbudowy strony o nowe funkcjonalności, monitorowania jej stanu, możesz poszerzyć usługę o dodatkowe pakiety wsparcia rozliczane w formie miesięcznych opłat. Pierwszy miesiąc jest DARMOWY. Wybierając opcję wsparcia na ROK uzyskujecie promocję -20% na pakiet wsparcia.

50 zł / mc

100 zł / mc

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Wielkość witryny

Wskaż bazowy rozmiar Twojej strony. Będziesz ją mógł/mogła potem swobodnie rozbudowywać.Skoro chcesz połączyć sklep ze stroną internetową określ jak dużo podstron ma mieć ta strona czyli jak rozbudowana będzie część witryny niezwiązana bezpośrednio ze sklepem.

do 5 podstron

do 15 podstron

do 30 podstron

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Produkty

Kto ma wprowdzić produkty do e-sklepu?W jaki sposób produkty mają być wprowadzone? Jeśli posiadasz pliki csv lub xml wybierz opcję importu z plików co znacząco skróci czas i koszt tej części realizacji. W takiej sytuacji trzeba będzie przygotować odpowiednie kategorie na sklepie, a następnie mapować pola pliku z polami bazy danych sklepu. Jeśli Twój dostawca udostępnia taki plik online, który można będzie pobierać automatycznie, wówczas dodatkowo można będzie skonfigurować automatyczną aktualizację bazy produktów.


csv lub xml


nie mam pliku

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Wygląd e-sklepu

Określ jakiego rodzaju motyw wizualny preferujesz

To jak Twój sklep będzie się prezentował będzie miało bezpośredni wpływ na decyzje zakupowe. Proponujemy trzy warianty. Pierwsze dwa z nich (najchętniej wybierane), to opcje pozwalające na znaczne obniżenie kosztu realizacji. Pozwalają na zachowanie pełnej efektywności. Projekt dedykowany, to layout opracowany i zakodowany na indywidualne życzenie Klienta w połączeniu z analizą grupy docelowej pod kątem której zostanie zaprojektowany wygląd i struktura funkcjonalna sklepu.funkcjonalna sklepu.


zobacz przykład


zobacz przykład


opracowany specjalnie z grafikiem

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Dodatkowe kanały sprzedaży

Poniżej możesz wybrać dodatkowe kanały do wdrożenia.

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Metody Płatności

Im więcej metod płatności na sklepie tym lepiej. W sytuacji gdy Klienci nie mają możliwości dokonania płatności ich ulubionym kanałem lub kanałem, co do którego mają zaufanie, bardzo często kończy się to porzuceniem koszyka i stratą Klienta. W Polsce najpopularniejsze kanały płatności to takie, które nie wymagają podania danych kart płatniczych. Wciąż jeszcze na tym polu mamy wiele obaw i jesteśmy bardzo nieufni. Najlepiej przyjęły się systemy płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej np. płatności bezpośrednio z mBanku i jemu podobnych rozwiązań. Coraz więcej Klientów korzysta z systemu PayPal. Na szczęście nie trzeba implementować niezależnie płatności danego banku niezależnie, wystarczy skorzystać z usług pośredników transakcji elektronicznych takich jak DotPay, PayU, tPay, które skupiają w swoich systemach kilkadziesiąt polskich kanałów płatności. Jakie rodzaje płatności chcesz wdrożyć?


PayU, DotPay, Blue Media, BLIK, Przelewy24


Np. Stripe, Montonio, PayPal, WooCommerce, Google PayMusisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Metody Dostawy

Podobnie jak w przypadku płatności różnie rodzaje dostawy, a co za tym idzie zróżnicowane ceny z tym związane są kolejnym czynnikiem często decydującym o tym czy Klient dokończy składanie zamówienia czy porzuci je na etapie wyboru metody dostawy. Możesz podejść do tematu na dwa sposoby. Można wdrożyć informacje o dostępnych metodach dostawy bez integracji z zewnętrznymi systemami przewoźników - wariant ekonomiczny. Lub można pójść o krok dalej i zautomatyzować proces zamawiania np kuriera integrując sklep z ich systemem zamówień.

Podstawowe metody wysyłki bez integracji z zewnętrznymi systemami lub takie, które tego typu integracji nie wymagają.

Najpopularniejsze metody wysyłki pozwalające na automatyczną integrację z systemem przewoźnika. To najpopularniejsi operatorzy, ale jeśli nie ma tu przewoźnika, na którym Ci zależy możesz napisać do nas.

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Wiele języków e-sklepu

Różne wersje językowe Twojej strony


Ilość dodatkowych wersji

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

SEO e-sklepu

Optymalizacja dla wyszukiwarek SEO, to działania mające na celu optymalizację strony pod kątem łatwiejszego jej pozycjonowania w wyszukiwarkach, zwłaszcza w wyszukiwarce Google. Optymalizację można przeprowadzić w sposób podstawowy dodając na każdej stronie/podstronie odpowiednie znaczniki META, które właściciel strony może potem dowolnie modyfikować lub rozszerzony, gdzie analizujemy istotne dla firmy frazy kluczowe zestawiając je z treścią danej podstrony i na tej podstawie sugerujemy korekty i/lub rozbudowę treści.Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Domena i Hosting e-sklepu

Adres strony i miejsce na serwerze

Domena i Hosting to dwa elementy niezbędne do tego aby strona mogła być opublikowana w Internecie. W ramach usługi zajmiemy się rejestracją domeny .pl, .com, .eu, (jeżeli jest dostępna pod wskazaną nazwą) oraz uzyskania miejsca na serwerze na okres 1 roku. Po upływie roku każdą usługę należy odnowić/przedłużyć. Koszt domeny 75zł/rok, a miejsce na serwerze 100zł/rok. Jeżeli natomiast posiadają Państo własną domenę i serwer proszę przejść do kolejnego kroku.


2GB miejsca na stronę / rok


.pl, .com, .eu / rok

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Ekspresowa realizacja e-sklepu

Skróć czas o połowę
Standardowy czas realizacji to około 20-30 dni (zależy od wielkości projektu). Jeśli masz taką potrzebę, możesz ten czas skrócić o połowę. Zaangażujemy wówczas większe zasoby do pracy nad Twoją stroną.


Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Pakiety wsparcia IT e-sklepu

Jeśli potrzebujesz stałej opieki
Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia np. przy aktualizacji treści na stronie, przygotowywania grafik, rozbudowy strony o nowe funkcjonalności, monitorowania jej stanu, możesz poszerzyć usługę o dodatkowe pakiety wsparcia rozliczane w formie miesięcznych opłat. Pierwszy miesiąc jest DARMOWY. Wybierając opcję wsparcia na ROK uzyskujecie promocję -20% na pakiet wsparcia.

50 zł / mc

100 zł / mc

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Dodatkowe Funkcjonalności sklepu

Stronę możesz wzbogacić o wiele funkcjonalnych dodatków. Wzbogacając stronę o pewne z pozoru drobne elementy możesz znacząco podnieść konwersję i ilość pozyskiwanych kontaktów. Poniżej podstawowe funkcjonalności, które rekomendujemy wdrożyć na każdej witrynie firmowej.


Klient może dodawać posty, zdjęcia do strony


Certyfikat zabezpieczeń https


Wizytówka firmy w mapach i GPS


Czatuj z klientami przez Messengerem ze strony


Stworzenie 5 treści SEO (2000 znaków) na stronę internetową


Projekt loga (3 propozycje, 5 poprawek)


5 zdjęć z licencją z biblioteki


Nowy format zdjęć


Prezentacja portfolio zdjęć na stronie


Ułatw pierwszy kontakt


Facebook, Instagram itp.


Mapka z lokalizacją firmy na stronie


Statystyki strony

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Dział z artykułami - sklep

Jeżeli wcześniej nie zaznaczyliście "CMS panel" opcja Blog nie będzie tu dostępna. Prowadzenie Bloga na stronie firmowej jest doskonałym sposobem na promowanie swoich produktów oraz usług. Jest to też przydatne narzedzie do informowania klientów o nowościach. Wartościowe treści i zdjęcia zamieszczane na Blogu także mają wpływ na pozycjonowanie strony i co za tym idzie lepszego wyszukania firmy np. w Google. Warto poczytać tutaj.


Aktualności, artykuły, posty

Musisz wybrać pozycję, aby kontynuować

KOLEJNY KROK

Koszt realizacji

Ostateczny koszt realizacji to :

Otrzymasz potwierdzenie i wycenę na email


Podsumowanie

Opis Informacje Ilość Cena
Zniżka:
SUMA :

WYŚLIJ ZAPYTANIE